Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
To były piękne i bardzo emocjonujące dni dla naszego klubu.
Noemi zakończyła starty z ogromnym sukcesem:
🥇 1 miejsce – finał ze wstążką (24,100)
🏅 4 miejsce – finał z obręczą (23,250)
🏅 4 miejsce – wielobój
W klasyfikacji województw Województwo Podlaskie zajęło 6 miejsce, a klub CG Nr1 również zakończył rywalizację na 6 miejscu.
Jesteśmy bardzo dumni z wykonanej pracy, walki do końca i poziomu, jaki został pokazany podczas tych zawodów.
Dziękujemy trenerom, rodzicom oraz wszystkim osobom, które każdego dnia wspierają rozwój naszych gimnastyczek ❤️
Takie chwile zostają z nami na długo
























